Souhrnná nabídka klubů zde.

Sportovní a turistické kluby

  • klub1Pohybový klub Tatacvik,                                                                                    
    děti 4–7 let + tátové


    Zaměření klubu: sportovní a pohybové aktivity dětí s aktivním zapojením tatínků
    Hlavní vedoucí klubu:  Bc. Appl Petr, appl@jbruzodol.cz
    Vedoucí:
    Místo: Tělocvična Gymnázium F. X. Šaldy
    Den/čas: Středa 16.45–18.00
    Cena za pololetí: 300 Kč 
    Kapacita: 10
    v.s: 2015

    přihláška

  • klub1Sportovní klub,                                                                                    
    3.–7. třída


    Zaměření klubu: základy míčových her (florbal, softbal, vybíjená + další), rozvoj pohybových dovedností
    Hlavní vedoucí klubu: Ing. Novák Jan, janeknovak.cz@gmail.com
    Vedoucí: Morávek Matěj
    Místo: Tělocvična ZŠ U Soudu
    Den/čas: Úterý 16.15–17.45
    Cena za pololetí: 600 Kč 
    Kapacita: 20
    v.s: 2027

    přihláška

  • klub1Klub Lezení na stěně,                                                                                    
    5. třída–SŠ


    Zaměření klubu: lezení na stěně a jiné lezecké aktivity
    Hlavní vedoucí klubu: Mgr. Horáček Štěpán, horacek@sjak.cz
    Vedoucí: Skopový Štěpán
    Místo: Lezecká stěna Šutr
    Den/čas: Úterý 16.30–18.00
    Cena za pololetí: 750 Kč 
    Kapacita: 8
    v.s: 2017

    přihláška

  • klub1Kroužek Přežití,                                                                                    
    7. třída–SŠ


    Zaměření klubu: základy sebeobrany, airsoft, střelba z různých zbraní, a další
    Hlavní vedoucí klubu: Mgr. Horáček Štěpán, horacek@sjak.cz
    Vedoucí: Večeřa Alexander
    Místo: Tělocvična ZŠ JAK
    Den/čas: Pondělí 16.30–18.00
    Cena za pololetí: 850 Kč 
    Kapacita: 10
    v.s: 2018

    přihláška

  • klub1Turistický klub Arcturus,                                                                                    
    3.–9. třída


    Zaměření klubu: dobrodružství, zálesácké dovednosti, pobyt v přírodě, samostatnost i týmovost, tábory, výjezdy, výlety
    Hlavní vedoucí klubu: Večeřová Leona, alex.v@atlas.cz
    Vedoucí: Novotný Petr, MUDr. Švígler Robert, Bc. Novák Jáchym
    Místo: Narnie – klub, hřiště, tělocvična
    Den/čas: Čtvrtek 16.00–17.30
    Cena za pololetí: 500 Kč 
    Kapacita: 30
    v.s: 2014

    přihláška

Tvořivé kluby

  • klub1Tvořivý klub Duháček,                                                              
    1.–4. třída


    Zaměření klubu: tvoříme společně pro radost, rozvíjíme kreativitu, vlastní výtvarné cítění a vyjádření
    Hlavní vedoucí klubu: Havranová Michaela, havranova8@gmail.com
    Vedoucí: Novotná Karin
    Místo: Narnie výtvarna
    Den/čas: Pondělí 14.30–16.00
    Cena za pololetí: 500 Kč 
    Kapacita: 10
    v.s: 2002

    přihláška

  • klub1Klub Módní návrhářství 1,                                                               
    od 3. třídy


    Zaměření klubu: základy oděvní a řemeslné tvorby, rozvoj výtvarného cítění a vkusu, manuální dovednosti, šití na stroji
    Hlavní vedoucí klubu: Dudová Dana, dudova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Novotná Karin
    Místo: Narnie výtvarna
    Den/čas: Úterý 13.00–14.45
    Cena za pololetí: 600 Kč 
    Kapacita: 8
    v.s: 2031

    přihláška

  • klub1Klub Módní návrhářství 2,                                                            
    od 3. třídy


    Zaměření klubu: základy oděvní a řemeslné tvorby, rozvoj výtvarného cítění a vkusu, manuální dovednosti, šití na stroji
    Hlavní vedoucí klubu: Dudová Dana, dudova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Novotná Karin
    Místo: Narnie výtvarna
    Den/čas: Úterý 15.00–17.00
    Cena za pololetí: 600 Kč 
    Kapacita: 8
    v.s: 2031

    přihláška

  • klub1Keramický klub Hlína,                                                              
    1.–9. třída


    Zaměření klubu: práce s hlínou tradičním i netradičním způsobem, rozvoj tvořivosti, různé techniky, společné projekty
    Hlavní vedoucí klubu: Drašarová Lucie, lucka.drasarova@atlas.cz
    Vedoucí: Pavlů Marcela, Vágnerová Klára
    Místo: Narnie keramická dílna
    Den/čas: Středa 15.00–16.30
    Cena za pololetí: 800 Kč 
    Kapacita: 12
    v.s: 2004

    přihláška

  • klub1Technický klub 1,                                                                                    
    3.–5. třída


    Zaměření klubu: získávání řemeslných dovedností
    Hlavní vedoucí klubu: Bc. Appl Petr, appl@jbruzodol.cz
    Vedoucí:
    Místo: dílny 1. st. ZŠ JAK
    Den/čas: Úterý 15.00–16.30
    Cena za pololetí: 600 Kč 
    Kapacita: 10
    v.s: 2025

    přihláška

  • klub1Holčičí klub,                                                                                    
    od 5. třídy


    Zaměření klubu: všestranné aktivity, např. scrapbook, divadlo, bazén, výroba šperků a další aktivity dle zájmu
    Hlavní vedoucí klubu: Vágnerová Gábina , vagnerova@jbruzodol.cz
    Vedoucí: Votrubcová Eliška
    Místo: Narnie výtvarna
    Den/čas: Středa 15.00–16.30
    Cena za pololetí: 850 Kč 
    Kapacita: 12
    v.s: 2036

    přihláška

  • klub1Klub Legosvět,                                                                                    
    1.–4. třída


    Zaměření klubu: využití stavebnice „LEGO“, stavění, kreativita, hraní her
    Hlavní vedoucí klubu: Kněbortová Andrea, andrea.knebortova@sjak.cz
    Vedoucí: Romová Tereza
    Místo: Narnie klubovna 1. patro
    Den/čas: Pondělí 13.30–15.00
    Cena za pololetí: 600 Kč 
    Kapacita: 10
    v.s: 2034

    přihláška

Taneční a dramatické kluby

  • klub1Taneční klub Jojík,                                                                     
    1.–2. třída


    Zaměření klubu: výuka základních tanečních dovedností, koordinaci pohybu, vnímání hudby, radosti z pohybu
    Hlavní vedoucí klubu: Borisjuková Kateřina, borisjukova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Ing. Fořtová Veronika
    Místo: sál 2. st. ZŠ
    Den/čas: Středa 13.30–14.45
    Cena za pololetí: 600 Kč 
    Kapacita: 20
    v.s: 2011

    přihláška

  • klub1Dramaticko – taneční Joy-dance klub,                                          
    od 2. třídy


    Zaměření klubu: dramatická a taneční výchova, dram. hry, scénky, přednes, rytmika
    Hlavní vedoucí klubu: Antošová Iveta, antosova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Havranová Šárka
    Místo: sál 2. st. ZŠ / klubovna 1. patro
    Den/čas: Úterý 15.00–16.15
    Cena za pololetí: 600 Kč 
    Kapacita: 20
    v.s: 2011

    přihláška

  • klub1Taneční klub Jojík MŠ                                                                                    
    pro děti z MŠ


    Zaměření klubu: pohybově-taneční kroužek pro nejmenší
    Hlavní vedoucí klubu: Borisjuková Kateřina, borisjukova@svc-narnie.cz
    Vedoucí:  Ing. Fořtová Veronika
    Místo: sál 2. st. ZŠ / klubovna 1. patro
    Den/čas: Středa 15.00–16.15
    Cena za pololetí: 500 Kč 
    Kapacita: 20
    v.s: 2011

    přihláška

Výchovné kluby a vaření

  • klub1Klub Benjamín: všestranný,                                                       
    1.–2. třída


    Zaměření klubu: tvoření, zpívání, divadlo, vaření, pečení, hry, pohybové aktivity a výlety
    Hlavní vedoucí klubu: Dudová Dana, dudova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Antošová Iveta
    Místo: Narnie klubovna 1. patro
    Den/čas: Čtvrtek 13.30–15.00
    Cena za pololetí: 500 Kč 
    Kapacita: 15
    v.s: 2001

    přihláška

  • klub1Kulinářský klub Ratatuj 1,                                                        
    od 3. třídy


    Zaměření klubu: pečení, vaření, stolování, servírování, aranžování a nakonec dobré jídlo
    Hlavní vedoucí klubu: Dudová Dana, dudova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Rucká Rut, Antošová Iveta
    Místo: Narnie klubovna přízemí
    Den/čas: Pondělí 14.00–16.30
    Cena za pololetí: 800 Kč 
    Kapacita: 8
    v.s: 2012

    přihláška

  • klub1Kulinářský klub Ratatuj 2,                                                        
    od 3. třídy


    Zaměření klubu: pečení, vaření, stolování, servírování, aranžování a nakonec dobré jídlo
    Hlavní vedoucí klubu: Dudová Dana, dudova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Havranová Michaela
    Místo: Narnie klubovna přízemí
    Den/čas: Středa 13.30–16.00
    Cena za pololetí: 800 Kč 
    Kapacita: 6
    v.s: 2012

    přihláška

  • klub1Minikavárna,                                                                                    
    od 3. třídy


    Zaměření klubu: prostírání, servírování a obsluha minikavárny pro rodiče
    Hlavní vedoucí klubu: Antošová Iveta, antosova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Dudová Dana
    Místo: Narnie klubovna přízemí
    Den/čas: Středa 15.00–17.00
    Cena za pololetí: 500 Kč 
    Kapacita: 4
    v.s: 2035

    přihláška

  • klub1Klub společenské výchovy Bonton,                                                       
    8.–9. třída


    Zaměření klubu: společenská etiketa v praxi, výuka společenských tanců, příprava společenského večera ZŠ JAK
    Hlavní vedoucí klubu: Antošová Iveta, antosova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Mgr. Pabián Jakub, Borisjuková Kateřina
    Místo: sál 2. st. ZŠ
    Den/čas: Pondělí 14.30–16.00
    Cena za pololetí: 200 Kč 
    Kapacita: 21
    v.s: 2013

    přihláška

  • klub1Biblický klub: předškolní a školní děti ,                                   
    1.–4. třída


    Zaměření klubu: učíme se křesťanským hodnotám, hrajeme hry, vyrábíme i zpíváme, sportujeme, organizujeme společné tábory a výjezdy
    Hlavní vedoucí klubu: Applová Ladislava applova@jbruzodol.cz
    Vedoucí: Votrubcová Lenka, Vogner Ondřej
    Místo: Narnie klubovna přízemí
    Den/čas: Neděle 09.30–11.30
    Cena za pololetí: zdarma 
    Kapacita: neomezená

    přihláška

  • klub1Biblický klub: dorost,                                                              
    5.–8. třída


    Zaměření klubu: učíme se křesťanským hodnotám, hrajeme hry, vyrábíme i zpíváme, sportujeme, organizujeme společné tábory a výjezdy
    Hlavní vedoucí klubu: Novák Jáchym, novak.jachym@gmail.com
    Vedoucí: Mgr. Pabián Jakub, Vágnerová Klára
    Místo: Narnie klubovna 1. patro
    Den/čas: Pátek cca 15.00–17.00
    Cena za pololetí: zdarma 
    Kapacita: neomezená

    přihláška

  • klub1Biblický klub: mládež,                                                              
    9. třída a SŠ


    Zaměření klubu: učíme se křesťanským hodnotám, hrajeme hry, vyrábíme i zpíváme, sportujeme, organizujeme společné tábory a výjezdy
    Hlavní vedoucí klubu: Ing. Novák Jan, janeknovak.cz@gmail.com
    Vedoucí: Borisjuková Kateřina, Bc. Novák Jáchym
    Místo: Narnie klubovna přízemí
    Den/čas: Pátek cca 17.00–19.00
    Cena za pololetí: zdarma 
    Kapacita: neomezená

    přihláška

Kluby VRATISLAVICE N/N

  • klub1Tvořivý klub Cik cak,                                                                
    1. třída


    Zaměření klubu: výtvarná výchova, tvoření, vaření, zpívání, naučné, kreativní a zábavné hry, pohybové aktivity
    Hlavní vedoucí klubu: Monika Herodesová 
    Vedoucí: 
    Místo: Klub Vrata Tanvaldská 263
    Den/čas: Pondělí 16.15–17.15
    Cena za pololetí: 650 Kč 
    Kapacita: 10
    v.s: 2023

    přihláška

Kluby CHRASTAVA

  • klub1Sportovní klub pro kluky,                                                      
    3.–5. třída


    Zaměření klubu: rozvoj základních pohybových schopností, základy různých sportů, týmová spolupráce
    Hlavní vedoucí klubu: Mgr. Just David, just@jbchrastava.cz
    Místo: ZŠ Chrastava, Náměstí 1. Máje Chrastava
    Den/čas: Středa 15.30–17.00
    Cena za pololetí: 700 Kč 
    Kapacita: 15
    v.s: 2020

    přihláška

Kluby RUPRECHTICE

  • klub1Klub Hopík: pohybově-taneční,                                                       
    5–9 let


    Zaměření klubu: výuka základních tanečních dovedností, koordinaci pohybu, vnímání hudby, radosti z pohybu
    Hlavní vedoucí klubu: Jiřičková Kateřina,  jirickova.ktr@gmail.com
    Vedoucí: Šubrová Zuzana
    Místo: zrcadlový sál Centrum Konopná Ruprechtice
    Den/čas: Pondělí 16.45–17.45
    Cena za pololetí: 500 Kč 
    Kapacita: 15
    v.s: 2008

    přihláška

  • klub1Klub Ještěrky,                                                                                    
    1.–5. třída


    Zaměření klubu: Poznávání přírody a světa kolem nás, pokusy, objevy, hry, sporty a soutěže, vyrábění, tvoření a výlety
    Hlavní vedoucí klubu: Hampacherová Lucie, tkanička@jbruprechtice.cz
    Vedoucí: Ing. Jiřiček Václav
    Místo: Herna Centrum Konopná Ruprechtice
    Den/čas: Úterý 16.30–18.00
    Cena za pololetí: 700 Kč 
    Kapacita: 16
    v.s: 2028

    přihláška

  • klub1Klub Tkanička,                                                                                    
    4–6 let


    Zaměření klubu: Vyrábění, kreslení a malování, poslech pohádek, dramatizace, básničky a říkadla
    Hlavní vedoucí klubu: Hampacherová Lucie, tkanička@jbruprechtice.cz
    Vedoucí: 
    Místo: Zasedací místnost Centrum Konopná Ruprechtice
    Den/čas: Středa 16.30–18.00
    Cena za pololetí: 1000 Kč 
    Kapacita: 12
    v.s: 2029

    přihláška