Souhrnná nabídka klubů zde.

Sportovní a turistické kluby

  • klub1Pohybový klub Tatacvik,                                                                                    
    děti 4–7 let + tátové


    Zaměření klubu: sportovní a pohybové aktivity dětí s aktivním zapojením tatínků
    Hlavní vedoucí klubu:  Mgr. Štěpán Horáček, horacek@sjak.cz
    Vedoucí:
    Místo: Tělocvična Gymnázium F. X. Šaldy
    Den/čas: Středa 17.15–18.30
    Cena za pololetí: 600 Kč 
    Kapacita: 10
    v.s: 2015

    přihláška

  • klub1Sportovní klub,                                                                                    
    1.–3. třída (ostatní po dohodě)


    Zaměření klubu: všestranné sportovní aktivity, např. míčové hry, lezení na stěně, stolní tenis, florbal
    Hlavní vedoucí klubu: Bc. Petr Appl, appl@svc-narnie.cz
    Vedoucí:
    Místo: Tělocvična ZŠ JAK
    Den/čas: Pondělí 14.30–16.00
    Cena za pololetí: 700 Kč 
    Kapacita: 10
    v.s: 2027

    přihláška

  • klub1Kroužek Přežití,                                                                                    
    7. třída–SŠ


    Zaměření klubu: zvládání konfliktů, základy sebeobrany a přežití v přírodě, střelba airsoft a nerf
    Hlavní vedoucí klubu: Jan Pospíšil, pospech.jann@gmail.com
    Vedoucí: Alexander Večeřa, Marek Pospíšil
    Místo: Tělocvična ZŠ JAK
    Den/čas: Pondělí 16.30–18.00
    Cena za pololetí: 900 Kč 
    Kapacita: 10
    v.s: 2018

    přihláška

  • klub1Turistický klub Arcturus,                                                                                    
    3.–9. třída


    Zaměření klubu: dobrodružství, zálesácké dovednosti, pobyt v přírodě, samostatnost i týmovost, tábory, výjezdy, výlety
    Hlavní vedoucí klubu: Mgr. Jáchym Novák, novak.jachym@gmail.com
    Vedoucí: Alexander Večeřa, Leona Večeřová, Petr Novotný, MUDr. Robert Švígler
    Místo: klubovna v Narnii, hřiště, tělocvična
    Den/čas: Čtvrtek 16.00–17.30
    Cena za pololetí: 600 Kč 
    Kapacita: 30
    v.s: 2014

    přihláška

Tvořivé kluby

  • klub1Tvořivý klub Duháček,                                                              
    1.–4. třída


    Zaměření klubu: tvoříme společně pro radost, rozvíjíme kreativitu, vlastní výtvarné cítění a vyjádření
    Hlavní vedoucí klubu: Bc. Karin Novotná, Dis., karinov@seznam.cz
    Vedoucí: Jana Bártová
    Místo: Narnie výtvarna
    Den/čas: Úterý 13.00–14.30
    Cena za pololetí: 600 Kč 
    Kapacita: 10
    v.s: 2002

    přihláška

  • klub1Klub Módní návrhářství 1,                                                               
    od 3.–5. třída


    Zaměření klubu: základy oděvní a řemeslné tvorby, rozvoj výtvarného cítění a vkusu, manuální dovednosti, šití na stroji
    Hlavní vedoucí klubu: Dudová Dana, dudova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Bc. Karin Novotná, Dis.
    Místo: Narnie výtvarna
    Den/čas: Pondělí 15.00–17.00
    Cena za pololetí: 700 Kč 
    Kapacita: 8
    v.s: 2031

    přihláška

  • klub1Klub Módní návrhářství 2,                                                               
    5.–9. třída


    Zaměření klubu: základy oděvní a řemeslné tvorby, rozvoj výtvarného cítění a vkusu, manuální dovednosti, šití na stroji
    Hlavní vedoucí klubu: Bc. Karin Novotná, Dis., karinov@seznam.cz
    Vedoucí: Dudová Dana
    Místo: Narnie výtvarna
    Den/čas: Úterý 15.00–17.00
    Cena za pololetí: 700 Kč 
    Kapacita: 8
    v.s: 2031

    přihláška

  • klub1Keramický klub Hlína,                                                              
    1.–9. třída


    Zaměření klubu: práce s hlínou tradičním i netradičním způsobem, rozvoj tvořivosti, různé techniky, společné projekty
    Hlavní vedoucí klubu: Drašarová Lucie, lucka.drasarova@atlas.cz
    Vedoucí: Pavlů Marcela
    Místo: Narnie keramická dílna
    Den/čas: Středa 15.00–16.30
    Cena za pololetí: 900 Kč 
    Kapacita: 10
    v.s: 2004

    přihláška

  • klub1Technický klub 1,                                                                                    
    3.–5. třída


    Zaměření klubu: získávání řemeslných dovedností
    Hlavní vedoucí klubu: Bc. Appl Petr, appl@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Pavel Kněbort
    Místo: dílny 1. st. ZŠ JAK
    Den/čas: Úterý 15.00–16.30
    Cena za pololetí: 700 Kč 
    Kapacita: 10
    v.s: 2025

    přihláška

  • klub1Technický klub 2,                                                                                    
    6.–9. třída


    Zaměření klubu: získávání řemeslných dovedností
    Hlavní vedoucí klubu: Bc. Appl Petr, appl@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Pavel Kněbort
    Místo: dílny 1. st. ZŠ JAK
    Den/čas: Středa 14.00–15.30
    Cena za pololetí: 700 Kč 
    Kapacita: 10
    v.s: 2025

    přihláška

  • klub1Klub Legosvět,                                                                                    
    1.–4. třída


    Zaměření klubu: využití stavebnice „LEGO“, stavění, kreativita, hraní her
    Hlavní vedoucí klubu: Kněbortová Andrea, andrea.knebortova@sjak.cz
    Vedoucí: Eliška Votrubcová
    Místo: Narnie klubovna 1. patro
    Den/čas: Pátek 13.45–15.00
    Cena za pololetí: 700 Kč 
    Kapacita: 12
    v.s: 2034

    přihláška

Taneční a dramatické kluby

  • klub1Taneční klub Jojík,                                                                     
    1.–2. třída


    Zaměření klubu: výuka základních tanečních dovedností, koordinaci pohybu, vnímání hudby, radosti z pohybu
    Hlavní vedoucí klubu: Bc. Kateřina Nováková, novakova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: 
    Místo: sál 2. st. ZŠ
    Den/čas: Středa 13.30–14.45
    Cena za pololetí: 700 Kč 
    Kapacita: 20
    v.s: 2011

    přihláška

  • klub1Dramaticko – taneční Joy-dance klub,                                          
    3.–7. třída


    Zaměření klubu: výuka různých tanečních stylů, dramatické hry, divadlo, rytmika, kreativita
    Hlavní vedoucí klubu: Iveta Antošová, antosova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: externí lektoři
    Místo: sál 2. st. ZŠ/ klubovna Narnie 1. patro
    Den/čas: Čtvrtek 14.30–16.00
    Cena za pololetí: 700 Kč 
    Kapacita: 20
    v.s: 2011

    přihláška

  • klub1Pohybově – taneční klub Jojík MŠ                                                                                    
    pro děti z MŠ


    Zaměření klubu: pohybově-taneční kroužek pro nejmenší
    Hlavní vedoucí klubu: Bc. Kateřina Nováková, novakova@svc-narnie.cz
    Vedoucí:
    Místo: sál 2. st. ZŠ
    Den/čas: Středa 15.00–16.15
    Cena za pololetí: 600 Kč 
    Kapacita: 15
    v.s: 2011

    přihláška

Vaření

  • klub1Kulinářský klub Ratatuj 1,                                                        
    od 3. třídy


    Zaměření klubu: pečení, vaření, stolování, servírování, aranžování a nakonec dobré jídlo
    Hlavní vedoucí klubu: Rucká Rut, rucka@jbcr.cz
    Vedoucí: Dana Dudová, Antošová Iveta
    Místo: Narnie klubovna přízemí
    Den/čas: Pondělí 14.00–16.30
    Cena za pololetí: 900 Kč 
    Kapacita: 8
    v.s: 2012

    přihláška

  • klub1Kulinářský klub Ratatuj 2,                                                        
    od 3. třídy


    Zaměření klubu: pečení, vaření, stolování, servírování, aranžování a nakonec dobré jídlo
    Hlavní vedoucí klubu: Dudová Dana, dudova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Iveta Antošová
    Místo: Narnie klubovna přízemí
    Den/čas: Středa 13.30–16.00
    Cena za pololetí: 900 Kč 
    Kapacita: 6
    v.s: 2012

    přihláška

Výchovné kluby

  • klub1Klub Benjamín: všestranný,                                                       
    1.–2. třída


    Zaměření klubu: tvoření, zpívání, divadlo, vaření, pečení, hry, pohybové aktivity a výlety
    Hlavní vedoucí klubu: Iveta Antošová, antosova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Dudová Dana
    Místo: Narnie klubovna 1. patro
    Den/čas: Čtvrtek 13.00–14.30
    Cena za pololetí: 600 Kč 
    Kapacita: 15
    v.s: 2001

    přihláška

  • klub1Klub společenské výchovy Bonton,                                                       
    9. třída


    Zaměření klubu: společenská etiketa v praxi, výuka společenských tanců, příprava společenského večera ZŠ JAK
    Hlavní vedoucí klubu: Antošová Iveta, antosova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: Mgr. Jáchym Novák, Bc. Kateřina Nováková
    Místo: sál 2. st. ZŠ
    Den/čas: Úterý 14.30–16.00
    Cena za rok: 9. tř. 200,-/rok 
    Kapacita: 21
    v.s: 2013

    přihláška

  • klub1Labyrint 1,                                                                                                              
    4. třída (5. tř. po domluvě)


    Zaměření klubu: deskové hry, pohybové hry, čtení, sdílení a další volnočasové aktivity
    Hlavní vedoucí klubu: Dana Dudová, dudova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: 
    Místo: ZŠ JAK II. stupeň knihovna pod střechou
    Den/čas: Pondělí 13.00–15.30
    Cena za pololetí: 400 Kč 
    Kapacita: 15
    v.s: 2045

    přihláška

  • klub1Labyrint 4,                                                                                                              
    4. třída (5. tř. po domluvě)


    Zaměření klubu: deskové hry, pohybové hry, čtení, sdílení a další volnočasové aktivity
    Hlavní vedoucí klubu: Bc. Karin Novotná, Dis., karinov@seznam.cz
    Vedoucí: 
    Místo: ZŠ JAK II. stupeň knihovna pod střechou
    Den/čas: Úterý 13.00–15.30
    Cena za pololetí: 400 Kč 
    Kapacita: 15
    v.s: 2045

    přihláška

  • klub1Labyrint 4,                                                                                                              
    4. třída (5. tř. po domluvě)


    Zaměření klubu: deskové hry, pohybové hry, čtení, sdílení a další volnočasové aktivity
    Hlavní vedoucí klubu: Bc. Karin Novotná, Dis., karinov@seznam.cz
    Vedoucí: 
    Místo: ZŠ JAK II. stupeň knihovna pod střechou
    Den/čas: Středa 13.00–15.30
    Cena za pololetí: 400 Kč 
    Kapacita: 15
    v.s: 2045

    přihláška

  • klub1Labyrint 4,                                                                                                              
    4. třída (5. tř. po domluvě)


    Zaměření klubu: deskové hry, pohybové hry, čtení, sdílení a další volnočasové aktivity
    Hlavní vedoucí klubu: Bc. Karin Novotná, Dis., karinov@seznam.cz
    Vedoucí: 
    Místo: ZŠ JAK II. stupeň knihovna pod střechou
    Den/čas: Čtvrtek 13.00–15.30
    Cena za pololetí: 400 Kč 
    Kapacita: 15
    v.s: 2045

    přihláška

  • klub1Labyrint 1,                                                                                                              
    4. třída (5. tř. po domluvě)


    Zaměření klubu: deskové hry, pohybové hry, čtení, sdílení a další volnočasové aktivity
    Hlavní vedoucí klubu: Dana Dudová, dudova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: 
    Místo: ZŠ JAK II. stupeň knihovna pod střechou
    Den/čas: Pátek 13.00–15.30
    Cena za pololetí: 400 Kč 
    Kapacita: 15
    v.s: 2045

    přihláška

  • klub1Biblický klub: předškolní a školní děti ,                                   
    1.–4. třída


    Zaměření klubu: učíme se křesťanským hodnotám, hrajeme hry, vyrábíme i zpíváme, sportujeme, organizujeme společné tábory a výjezdy
    Hlavní vedoucí klubu: Ladislava Applová, DiS., applova@jbruzodol.cz
    Vedoucí: 
    Místo: Narnie klubovna přízemí
    Den/čas: Neděle 09.30–11.30
    Cena za pololetí: zdarma 
    Kapacita: neomezená

    přihláška

  • klub1Biblický klub: dorost,                                                              
    5.–8. třída


    Zaměření klubu: učíme se křesťanským hodnotám, hrajeme hry, vyrábíme i zpíváme, sportujeme, organizujeme společné tábory a výjezdy
    Hlavní vedoucí klubu: Mgr. Jakub Pabián, jakub.pabian@sjak.cz
    Vedoucí: 
    Místo: Narnie klubovna 1. patro
    Den/čas: Pátek cca 15.00–17.00
    Cena za pololetí: zdarma 
    Kapacita: neomezená

    přihláška

  • klub1Biblický klub: mládež,                                                              
    9. třída a SŠ


    Zaměření klubu: učíme se křesťanským hodnotám, hrajeme hry, vyrábíme i zpíváme, sportujeme, organizujeme společné tábory a výjezdy
    Hlavní vedoucí klubu: Bc. Kateřina Nováková, novakova@svc-narnie.cz
    Vedoucí: 
    Místo: Narnie klubovna přízemí
    Den/čas: Pátek cca 17.00–19.00
    Cena za pololetí: zdarma 
    Kapacita: neomezená

    přihláška

Matematika

  • klub1Matematická přípravka,                                         
    9. třída


    Zaměření klubu: pro děti se zájmem o matematiku, příprava k přijímacím zkouškám na střední školu
    Hlavní vedoucí klubu: Mgr. Magdaléna Nováková, novakova@sjak.cz
    Vedoucí: 
    Místo: hlavní budova KZŠMŠ J. A. Komenského
    Den/čas: Pátek 14.15–15.00
    Cena za pololetí: 500 Kč 
    Kapacita: 15
    v.s: 2044

    přihláška

Kluby VRATISLAVICE N/N

  • klub1Tvořivý klub Cik cak,                                                                
    4.–6. let


    Zaměření klubu: výtvarná výchova, tvoření, vaření, zpívání, naučné, kreativní a zábavné hry, pohybové aktivity
    Hlavní vedoucí klubu: Jitka Kriegelová,  jitkavantulova@seznam.cz
    Vedoucí:  Renata Zítová
    Místo: Klub Vrata Tanvaldská 263
    Den/čas: Pondělí 16.15–17.15
    Cena za pololetí: 600 Kč 
    Kapacita: 12
    v.s: 2023

    přihláška

Kluby RUPRECHTICE

  • klub1Klub Hopík: pohybově-taneční,                                       
    4–8 let


    Zaměření klubu: výuka základních tanečních dovedností, koordinaci pohybu, vnímání hudby, radosti z pohybu
    Hlavní vedoucí klubu: Ing. Kateřina Jiřičková,  hopik@jbruprechtice
    Vedoucí: 
    Místo: zrcadlový sál Centrum Konopná Ruprechtice
    Den/čas: Pondělí 17.00–18.00
    Cena za pololetí: 500 Kč 
    Kapacita: 15
    v.s: 2008

    přihláška

  • klub1Klub Ještěrky,                                                             
    1.–5. třída


    Zaměření klubu: Poznávání přírody a světa kolem nás, pokusy, objevy, hry, sporty a soutěže, vyrábění, tvoření a výlety
    Hlavní vedoucí klubu: Ing. Václav Jiřiček, jesterky@jbruprechtice.cz
    Vedoucí: 
    Místo: RC Zvoneček Centrum Konopná Ruprechtice
    Den/čas: Úterý 16.30–18.00
    Cena za pololetí: 700 Kč 
    Kapacita: 16
    v.s: 2028

    přihláška

  • klub1Kruháč,                                                                                    
    pro všechny chlapy od 12 let


    Zaměření klubu: všeobecný rozvoj pohybu a posilování těla formou kruhového tréninku, cvičení s vlastni vahou a základním cvičebním náčiním, rozvoj síly a kondice
    Hlavní vedoucí klubu: Petr Hampacher, hampacher@jbruprechtice
    Vedoucí:
    Místo: Zrcadlový sál Centrum Konopná Ruprechtice
    Den/čas: Středa 16.30–17.30
    Cena za setkání: 20,-/40,- (dítě/dospělý) za setkání 
    Kapacita: 15
    v.s: 2038

    přihláška

  • klub1Klub Tkanička,                                                                      
    4–7 let


    Zaměření klubu: Vyrábění, kreslení a malování, poslech pohádek, dramatizace, básničky a říkadla
    Hlavní vedoucí klubu: Terezie Prokešová, tkanicka@jbruprechtice.cz
    Vedoucí:
    Místo: RC Zvoneček Centrum Konopná Ruprechtice
    Den/čas: Čtvrtek 16.30–18.00
    Cena za pololetí: 1000 Kč 
    Kapacita: 12
    v.s: 2029

    přihláška

  • klub1Klub B2,                                                                                    
    pro kluky 11–15 let


    Zaměření klubu: Všestranné klučičí aktivity: vyrábění, výlety, deskové hry, sporty, vaření a dalš
    Hlavní vedoucí klubu: Petr Hampacher, hampacher@jbruprechtice.cz
    Vedoucí:Bc. Daniel Boš
    Místo: Centrum Konopná Ruprechtice
    Den/čas: Čtvrtek 16.30–18.00
    Cena za pololetí: 500 Kč 
    Kapacita: 20
    v.s: 2039

    přihláška

  • klub1Generace Z,                                                                        
    12–18 let


    Zaměření klubu: Všestranný klub zaměřený na výchov. práci s mladými, rozvoj sociálních dovedností a nácvik zátěže v životních situacích
    Hlavní vedoucí klubu: Mgr. Molnár Jan, honza.molnar@gmail.com
    Vedoucí: 
    Místo: Centrum Konopná Ruprechtice
    Den/čas: Pátek 16.30–18.00
    Cena za pololetí: zdarma 
    Kapacita: 15
    v.s:

    přihláška

  • klub1Biblický klub Konopná,                                                                
    3–12 let


    Zaměření klubu: hravou formou seznamujeme s biblickými postavami a jejich příběhy, učíme se křesťanským hodnotám, hrajeme hry a sportujeme, vyrábíme, zpíváme
    Hlavní vedoucí klubu: Hampacherová Lucie, hampacherova@jbruprechtice.cz
    Vedoucí: 
    Místo: RC Zvoneček Centrum Konopná Ruprechtice
    Den/čas: Neděle 10.00–11.30
    Cena za pololetí: zdarma 
    Kapacita: neomezená
    v.s:

    přihláška

KLUBY HEJNICE

  • Výtvarný klub SŠ,                                       
    15–19 let


    Zaměření klubu: kresba, malba, využití přírodních materiálů ke kreativní tvorbě atd.
    Hlavní vedoucí klubu: Mgr. Dana Oliveriusová, 
    Vedoucí: 
    Místo: Domov mládeže, Střední škola Jana Blahoslava, Hejnice
    Den/čas: Pondělí 16.30–17.30
    Cena za pololetí: 200 Kč 
    Kapacita: 
    v.s:

    přihláška

  • Herní sport klub SŠ,                                       
    15–19 let


    Zaměření klubu: všestranné pohybové aktivity, kolektivní i individuální sporty, vedení ke zdravému životnímu stylu, aktivní využívání volného času, karetní a deskové hry
    Hlavní vedoucí klubu: Mgr. Simona Vodehnalová, 
    Vedoucí: 
    Místo: Domov mládeže, Střední škola Jana Blahoslava, Hejnice
    Den/čas: Úterý 16.00–17.00
    Cena za pololetí: 200 Kč 
    Kapacita: 
    v.s:

    přihláška

  • Modelářský klub SŠ,                                       
    15–19 let


    Zaměření klubu: výroba papírových modelů architektonických památek, automobilů, letecké a jiné techniky
    Hlavní vedoucí klubu: Bc. Tomáš Vodehnal, 
    Vedoucí: 
    Místo: Domov mládeže, Střední škola Jana Blahoslava, Hejnice
    Den/čas: Úterý 19.30–20.30
    Cena za pololetí: 200 Kč 
    Kapacita: 
    v.s:

    přihláška

  • Anglická konverzace SŠ,                                       
    15–19 let


    Zaměření klubu: konverzace v anglickém jazyce, rozšíření slovní zásoby a frází na potřebná a aktuální témata, porozumění i vlastní reprodukce jazyka
    Hlavní vedoucí klubu: Bc. Tomáš Vágner, M.S.Ed, vagner@ssjb.cz
    Vedoucí: 
    Místo: Domov mládeže, Střední škola Jana Blahoslava, Hejnice
    Den/čas: Středa 16.30–17.30
    Cena za pololetí: 200 Kč 
    Kapacita: 
    v.s:

    přihláška

  • Drama klub SŠ,                                       
    15–19 let


    Zaměření klubu: improvizační divadlo a další dramatické formy
    Hlavní vedoucí klubu: Mgr. Simona Vodehnalová, 
    Vedoucí: 
    Místo: Domov mládeže, Střední škola Jana Blahoslava, Hejnice
    Den/čas: Středa 19.30–20.30
    Cena za pololetí: 200 Kč 
    Kapacita: 
    v.s:

    přihláška

  • Hudební klub SŠ,                                       
    15–19 let


    Zaměření klubu: zpěv, hra na ukulele, rytmizace, hra na klavír, základy hudební nauky
    Hlavní vedoucí klubu: Ing. et Bc. Lenka Hanzalová, 
    Vedoucí: 
    Místo: Domov mládeže, Střední škola Jana Blahoslava, Hejnice
    Den/čas: Čtvrtek 16.30–17.30
    Cena za pololetí: 200 Kč 
    Kapacita: 
    v.s:

    přihláška