Vítejte na stránkách SVČ Narnie

Sdružení rodičů a přátel školy Amos o.s.

Spolupracujeme


Kdo je online

Právě přítomno: 75 hostů a žádný člen

Facebook aktuality

Náhodný obrázek

Zveme všechny rodiče, prarodiče, děti, přátele a sousedy na Růžodolskou zahradní slavnost s názvem Divotvorná zahrada! Uvidíte vystoupení dětí z klubů SVČ Narnie, pro děti budou připraveny atrakce, dospělí mohou posedět u dortu a kávy, nebo si dát nějakou dobrotu z grilu... Budeme se na Vás těšit v pátek 31.5. od 16 hodin.

Milí rodiče!
Na letním táboře "Putování po Bručících horách" máme stále ještě volná místa. Hlásit se můžete přímo u Lucie Hampacherové (viz pozvánka). Tábor navazuje na celoroční činnost klubu Ještěrky, ale mohou se ho zúčastnit i děti, které do klubu nechodí. Zájemci, neváhejte! Kdo se dřív přihlásí, ten na tábor dorazí!


Naši milí fanoušci a příznivci!

Globus i letos vyhlašuje soutež, jejímž cílem je podporovat komunitní aktivity. A věřte nebo ne, mezi tři projekty za Liberecký kraj byla vybrána i Narnie! Nyní se však ještě rozhoduje o pořadí a tedy i o výši finanční podpory. Rozhoduje široká veřejnost, takže i vy. :-) Stačí kliknout na tento odkaz, dát hlas našemu projektu s názvem Komunitní zahrada v Narnii a následně kliknout na potvrzení hlasu v e-mailové schránce. Hlasovat můžete z jedné e-mailové adresy 1x denně. Výhodou je, že po prvním hlasování si vás systém zapamatuje a už nemusíte potvrzovat hlas v e-mailu. :-) Tak neváhejte a klikejte o sto 6!

počet návštěv:     webmaster & hosting: www.i-hosting.cz